Instagram Facebook

Galeria zdjęć z premiery PSY III

 

Relacje z planu, wywiady, ciekawostki

 

``Psy 3`` - relacja z premiery filmu

``Psy 3`` - kolejna część kultowego filmu wchodzi do kin. Odtwórcy głównych ról opowiedzieli, czego można się spodziewać po trzeciej już odsłonie historii Franza Maurera.

Premiera filmu ``PSY 3`` ⭐️ Red Carpet TV

Tak było na premierze filmu ``PSY 3`` Władysława Pasikowskiego 🔥<br /> Zobacz jak prezentowały się główne gwiazdy filmu ⭐️ Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Sebastian Fabijański i Artur Żmijewski ❤️

PSY 3 - KULISY

PSY 3. W IMIĘ ZASAD - kulisy powstawania filmu

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”.

PSY III w mediach

 

Onet - ``Psy 3``: film Władysława Pasikowskiego pobił kolejny rekord

``Psy 3: W imię zasad``, najnowszy film Władysława Pasikowskiego, obejrzało ponad milion widzów - poinformował Kino Świat. Najnowsza odsłona przygód Franza Maurera przebiła popularnością poprzednie części.

Antyradio - ``Psy 3. W imię zasad`` hitem!

Wielki sukces Władysława Pasikowskiego! Film ``Psy 3. W imię zasad`` okazał się hitem i magnesem na widzów. Ile osób obejrzało kontynuację historii Franza Maurera?

Wirtualnemedia: „Psy 3. W imię zasad”: Artur Żmijewski powróci w roli Wolfa

Twórcy filmu „Psy 3. W imię zasad” ujawnili, że w rolę Wolfa ponownie wcieli się Artur Żmijewski. Produkcja trafi do kin 17 stycznia 2020 r.

Fimawka: “Psy 3. W imię zasad”, czyli nowy świat, stare reguły

Pasikowski wraca do historii Franza Maurera po dwudziestu ośmiu latach od premiery pierwszej części. Zmienili się ludzie u szczytu władzy, zmienił się wygląd miast, kraj się zmodernizował, lecz protagonista pozostał taki sam, jak wtedy, gdy ćwierć wieku wcześniej, po wydarzeniach z drugiej odsłony, trafił do więzienia.

Na Ekranie: Psy 3. W imię zasad – recenzja filmu

Psy wracają! Tylko czy jest to powrót uzasadniony, czy tylko żerowanie na nostalgii fanów? Przeczytajcie naszą bezspojlerową recenzję filmu Psy 3. W imię zasad.