„Kiedy robisz film, to przestaje być tylko film, lecz staje się częścią twojego życia.” Alain Rickman.

Rozpoczęliśmy naszą przygodę z filmem już w 2015 r, biorąc udział w realizacjach polskich produkcji które podbiły rodzimy box office i stały się jednymi z najpopularniejszych i najbardziej kasowych filmów roku.

W 2017 r. postanowiliśmy skupić nasze kompetencje w spółce Grizzly Movie Investments. Od tego momentu zajmujemy się realizacją projektów filmowych w formule od pomysłu, poprzez wykonanie, na komercjalizacji dzieła filmowego kończąc. Skupiamy się na kinie komercyjnym, które daje możliwość dotarcia do masowej publiczności co przekłada się z kolei na wyniki finansowe projektu dając ekspektatywę wysokiej stopy zwrotu.

Braliśmy udział w produkcjach, które znalazły się w czwórce najchętniej oglądanych filmów w Polsce.  Z widownią przekraczającą milion widzów w polskim box office znalazły się: „Botoks” (2,3 mln widzów), „Kobiety mafii”(2 mln widzów), oraz  „Pitbull. Ostatni pies” (ponad 1 milion widzów).

Jednocześnie pracujemy nad rozszerzeniem naszych aktywności poprzez współpracę z wiodącymi w Polsce stacjami telewizyjnymi przy produktach serialowych.